Reklama

MANYDEV (MAN): Treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie z dnia 26.05.2015r. oraz ogłoszenie przerwy w obradach do dnia 25.06.2015r. do godz. 10.00 - raport 31

Raport bieżący nr 31/2015

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd AD.DRĄGOWSKI S.A. z siedzibą w Warszawie w załączeniu do niniejszego raportu przekazuje treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 26.05.2015r.

Emitent informuje, że zgłoszone zostały sprzeciwy do następujących uchwał:

uchwała porządkowa nr 1, uchwała nr 16, uchwała nr 17, uchwała 26.

Jednocześnie Zarząd informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie podjęło uchwałę w przedmiocie ogłoszenia przerwy w obradach do dnia 25.06.2015r. do godziny 10.00. Zwyczajne Walne Zgromadzenie będzie kontynuowane w siedzibie Spółki przy ul. Kopernika 36/40 w Warszawie.

Reklama

Załącznik: Protokół ZWZ.pdf

Osoby reprezentujące Spółkę:

Mateusz Kierzkowski – Prezes Zarządu

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-05-26Mateusz KierzkowskiPrezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »