Reklama

BRASTER (BRA): Treść uchwał podjętych w trakcie obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki w dniu 24 maja 2016 roku. - raport 18

Raport bieżący nr 18/2016

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd BRASTER Spółka Akcyjna (dalej: "Spółka”) podaje w załączeniu do niniejszego raportu treść uchwał i załączników do uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 24 maja 2016 roku. Podczas obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia, żaden z Akcjonariuszy nie wniósł sprzeciwu do protokołu, nie odstąpiono również od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad.

Reklama

Jednocześnie Zarząd przekazuje wykaz zmian do Statutu oraz tekst jednolity Statutu Spółki przyjęty przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki, uwzględniający zmiany dokonane w/w uchwałami.

Podstawa prawna:

§38 ust.1 pkt 2 lit.a) i b), pkt. 7, 8, 9 RMF w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim

Załączniki:

- Treść uchwał podjętych przez ZWZ w dniu 24.05.2016 roku.

- Tekst jednolity Statutu.

- Wykaz dotychczasowych postanowień Statutu wraz z ich brzmieniem po zmianie.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-05-24Marcin HalickiPrezes Zarządu
2016-05-24Konrad KowalczukCzłonek Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »