Reklama

SERINUS (SEN): Tymczasowe zamknięcie wydobycia na terenie pola Sabria w Tunezji - raport 26

Raport bieżący nr 26/2017

Podstawa Prawna:
Inne uregulowania

Działając na podstawie art. 62 ust. 8 ustawy o ofercie publicznej […] Kierownictwo SERINUS ENERGY INC. ("Spółka”) informuje, że w Kanadzie za pomocą systemu SEDAR przekazywana jest informacja o tymczasowym zamknięciu wydobycia na terenie pola Sabria w Tunezji w związku z trwającymi w południowej części kraju niepokojami społecznymi.

Uczestnicy protestów w tym regionie domagają się od rządu podjęcia działań w obszarze zatrudnienia i rozwoju regionalnego. Utworzone w ramach akcji protestacyjnych blokady odcięły wszystkie drogi prowadzące do usytuowanych na południu Tunezji pól naftowych, w tym również do pola Sabria, na którym wydobycie prowadzi Spółka. Wskutek blokad drogowych Spółka nie jest w stanie dostarczać produkcji na rynek, w związku z czym należące do Spółki magazyny na terenie pola Sabria zostały całkowicie wypełnione.

Reklama

Nie wiadomo obecnie jak długo potrwa zamknięcie wydobycia na polu Sabria, jednak Spółka jest w stałym kontakcie z władzami i z innymi producentami ropy naftowej, na bieżąco śledząc sytuację. Spółka wyraża nadzieję, że jak najszybciej uda się znaleźć rozwiązanie niepokojów społecznych, a wydobycie ropy naftowej w regionie zostanie wznowione z korzyścią dla Tunezji i wszystkich jej mieszkańców.

Średni poziom produkcji Spółki na terenie pola Sabria w kwietniu br. wynosił 630 BOE dziennie.

Niniejszy tekst stanowi tłumaczenie informacji prasowej powstałej oryginalnie w języku angielskim przekazywanej do publicznej wiadomości przez Spółkę na terytorium państwa jej siedziby poprzez system SEDAR, która w pełnej treści jest dostępna w języku angielskim na stronie internetowej www.sedar.com po wpisaniu nazwy Spółki – Serinus Energy Inc. pod adresem: http://www.sedar.com/search/search_form_pc_en.htm.

Uwaga:

Określenie BOE może być mylące, szczególnie jeżeli występuje samodzielnie. Współczynnik konwersji BOE, gdzie 6 tysięcy stóp sześciennych "Mcf” gazu odpowiada ekwiwalentowi jednej baryłki ropy naftowej, wynika z metody zakładającej równoważność energetyczną w odniesieniu do danych pomiarów uzyskanych na końcówce palnika, co nie odnosi się do wartości występujących na głowicy.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-05-22Jeffrey Auld Prezes i Dyrektor Generalny (CEO) Jeffrey Auld

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »