Reklama

CORMAY (CRM): Uchwała GPW S.A. w Warszawie w sprawie dopuszczenia i wprowadzenia do obrotu akcji serii F PZ CORMY S.A. - raport 42

Raport bieżący nr 42/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd PZ CORMAY S.A. informuje, że Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w Uchwale nr 1165/2010 z dnia 10 listopada 2010 r. (Uchwała) stwierdza, że do obrotu na rynku równoległym dopuszczonych jest 500.000 (pięćset tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela serii F spółki PZ CORMAY S.A. o wartości nominalnej 1 zł (jeden złoty) każda.

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. postanowił ponadto z dniem 17 listopada 2010 r. wprowadzić w trybie zwykłym do obrotu giełdowego na rynku równoległym akcje PZ CORMAY S.A., o których mowa powyżej, pod warunkiem dokonania przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w dniu 17 listopada 2010 r. rejestracji tych akcji i oznaczenia ich kodem "PLCMRAY00029".
Tomasz Tuora - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »