Reklama

MIRACULUM (MIR): Uchwała Zarządu GPW o wprowadzeniu do obrotu giełdowego na rynku podstawowym akcji serii T2 Miraculum S.A. - raport 85

Raport bieżący nr 85/2018

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Miraculum S.A. (Spółka) informuje, że w dniu 26 września 2018 roku Spółka powzięła wiadomość o tym, że Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (GPW) podjął Uchwałę Nr 995/2018 w sprawie dopuszczenia i wprowadzenia do obrotu giełdowego na Głównym Rynku GPW akcji zwykłych na okaziciela serii T2 spółki Miraculum S.A.

Zgodnie z ww. Uchwałą do obrotu giełdowego na rynku podstawowym dopuszczonych jest 5.000.000 (pięć milionów) akcji zwykłych na okaziciela serii T2 spółki Miraculum S.A., o wartości nominalnej 1,50 zł (jeden złoty pięćdziesiąt groszy) każda.

Reklama

Zarząd GPW postanowił wprowadzić z dniem 28 września 2018 roku do obrotu giełdowego na rynku podstawowym akcje spółki Miraculum S.A., o których mowa powyżej, pod warunkiem dokonania przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w dniu 28 września 2018 roku rejestracji tych akcji i oznaczenia ich kodem "PLKLSTN00017”.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-09-26Tomasz SarapataPrezes Zarządu
2018-09-26Marek KamolaCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »