Reklama

ATLANTIS (ATS): Uchwała Zarządu KDPW w sprawie zamiany akcji imiennych spółki - raport 19

Raport bieżący nr 19/2013

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd ATLANTIS S.A w Płocku niniejszym informuje, że w dniu 19.09.2013r. Zarząd Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie na wniosek Emitenta podjął uchwałę nr 707/13 w przedmiocie zamiany 561 akcji zwykłych imiennych serii C Spółki na akcje zwykłe na okaziciela serii C. Zgodnie z treścią uchwały z dniem 23.09.2013r. w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych w miejsce 561 akcji zwykłych imiennych serii C zarejestrowane będzie 561 akcji zwykłych na okaziciela serii C oznaczonych kodem PLATLNT00040.

Reklama

Emitent wyjaśnia, że wniosek złożony przez Emitenta oraz będąca jego skutkiem uchwała Zarządu KDPW w sprawie zamiany akcji imiennych na akcje na okaziciela stanowią realizację treści uchwały nr 5 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 20.03.2013r. w sprawie zmiany Statutu Spółki.

Emitent informuje, że zamiana akcji imiennych serii C na akcje na okaziciela jest jednym z etapów ujednolicenia struktury akcji Spółki. Emitent informuje, że będzie ubiegał się o wprowadzenie i dopuszczenie 561 akcji na okaziciela serii C do obrotu na rynku regulowanym.

W załączeniu Emitent przekazuje pełną treść uchwały Zarządu KDPW z dnia 19.09.2013r.

Załączniki: Uchwała Zarządu KDPW nr 707/13 z dnia 19.09.2013r.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2013-09-20Anna KajkowskaPrezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »