Reklama

ASBIS (ASB): Uchwała Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w sprawie dywidendy - raport 13

Raport bieżący nr 13/2019

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Rada Dyrektorów ASBISc Enterprises Plc ("Spółka”) niniejszym informuje że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, które odbyło się w dniu 08 maja 2019 roku, podjęło uchwałę w sprawie wypłaty dywidendy akcjonariuszom Spółki.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, zadeklarowało wypłatę dywidendy w wysokości 0,05 USD na akcję zgodnie z rekomendacją Rady Dyrektorów Spółki.

Dywidendą objęte są wszystkie 55.500.000 akcje Spółki.

Reklama

W związku z tym, łączna kwota dywidendy wyniesie 2.775.000 USD.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy ustaliło datę ustalenia prawa do dywidendy na dzień 21 maja 2019 roku, a datę wypłaty dywidendy na dzień 4 czerwca 2019 roku.

Tym samym, całościowa dywidenda z zysku za 2018 r. uwzględniająca zaliczkę na poczet dywidendy, wyniesie 0,10 USD na akcję, co oznacza całkowitą wypłatę w wysokości 5.550.000 USD.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-05-08Constantinos TziamalisDyrektor ds. Ryzyka i Relacji Inwestorskich

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »