Reklama

PCGUARD (PCG): Uchwały podjęte na NWZA w dniu 3 września 2014 roku - korekta - raport 30

Raport bieżący nr 30/2014

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bie��ce i okresowe
Korekta raportu - w załączniku zawierającym uchwały podjęte, nie umieszczono informacji o procentowym udziale akcji, z których oddano ważne głosy w kapitale zakładowym Spółki.

Poniżej treść raportu oraz w załączniku Uchwały podjęte, zawierające informację o procentowym udziale akcji, z których oddano ważne głosy w kapitale zakładowym Spółki.

Zarząd PC Guard S.A. z siedzibą w Poznaniu na podstawie § 38 pkt 1 ppkt 5) Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.02.2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych podaje w załączeniu treść uchwał podjętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, które odbyło się w dniu 3 września 2014 roku.

Reklama

W związku ze złożeniem przez jednego z Akcjonariuszy i przyjęciem przez Walne Zgromadzenie wniosku o przerwę̨ w obradach do dnia 8 września 2014 roku do godziny 8:00 Walne Zgromadzenie w dniu 3 września 2014 nie wyczerpało porządku obrad.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-09-16Mariusz Bławat Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »