Reklama

SEKO (SEK): Uchwały powzięte przez NWZ SEKO S.A., które odbyło się 6 marca 2013 r. - raport 8

Raport bieżący nr 8/2013
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd SEKO S.A. (Spółka lub Emitent) w załączeniu przekazuje do publicznej wiadomości uchwały powzięte przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenia SEKO S.A., które odbyło się 6 marca 2013 r. w siedzibie Spółki w Chojnicach.

NWZ SEKO S.A. zgodnie z par. 19 ust. 3 Regulaminu Walnego Zgromadzenia, odstąpiło od powołania komisji skrutacyjnej (pkt 5 planowanego porządku obrad) i głosowania nad uchwałą nr 2. Obowiązki komisji skrutacyjnej wykonywał Przewodniczący Zgromadzenia.

Reklama

Podczas obrad nie zgłoszono sprzeciwów do protokołu.

Załączniki:

Plik;Opis
Kazimierz Kustra - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »