Reklama

IMMOBILE (GKI): Ujawnienie stanu posiadania akcji przez znaczącego Akcjonariusza - raport 31

Raport bieżący nr 31/2017

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Grupa Kapitałowa IMMOBILE Spółka Akcyjna (dalej Spółka) informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 23.06.2017 roku otrzymała od Nationale-Nederlanden Towarzystwo Emerytalne S.A. wiadomość, że zarządzane przez nią fundusze Nationale - Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny (dalej "OFE") oraz Nationale-Nederlanden Dowolny Fundusz Emerytalny (dalej "DFE") stały się posiadaczami akcji Spółki powyżej 5% głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki.

Reklama

Przed rozliczeniem transakcji kupna akcji Spółki na rachunkach papierów wartościowych OFE i DFE znajdowało się 3.500.000 akcji Spółki co stanowiło 4,64% kapitału zakładowego Spółki i co odpowiadało 4,64% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Po rozliczeniem transakcji w dniu 19 czerwca 2017r. na rachunkach papierów wartościowych OFE i DFE znajdowało się 4.000.000 akcji Spółki co stanowi 5,31% kapitału zakładowego Spółki co odpowiadało 5,31% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-06-23 Sławomir Winiecki Wiceprezes Zarządu
2017-06-23 Piotr Fortuna Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »