Reklama

TRITON (TRI): Umorzenie postępowania w sprawie z wniosku o ogłoszenie upadłości spółki zależnej - raport 8

Raport bieżący nr 8/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

W nawiązaniu do informacji zawartej w raporcie bieżącym nr 6/2011 z dnia 22.06.2011r. Emitent informuje, że w dniu 05.08.2011r. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy; X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych:

1. oddalił jako bezzasadny wniosek o ogłoszenie upadłości Triton Development Sp. z o.o. (spółki zależnej od Emitenta) złożony przez Jacka Redkiewicza oraz

2. umorzył postępowanie w sprawie o ogłoszenie upadłości Triton Development Sp. z o.o. z wniosków Jacka Ochnio oraz BDSG - Grupa Finansowa Sp. z o.o. z uwagi na ich cofnięcie.
Magdalena Szmagalska - Prezes Zarządu
Jacek Łuczak - Wiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »