Reklama

EDINVEST (EDI): Umowa o wspólnym przedsięwzięciu z SM ORLIK JANTAR - raport 27

Raport bieżący nr 27/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd ED invest S.A. ("Spółka”) informuje o zawarciu 7 czerwca 2017 r. ze Spółdzielnią Mieszkaniową Orlik Jantar, z siedzibą w Warszawie ( "Spółdzielnia”), Umowy o wspólnym przedsięwzięciu inwestycyjnym o nazwie "ORLIK Jantar”, tj. realizacji zabudowy mieszkaniowo – usługowej (budynki z garażami podziemnymi), z przeznaczeniem do użytkowania przez osoby fizyczne i prawne ("Umowa”).

Przedsięwzięcie będzie realizowane na gruntach pozostających w wieczystym użytkowaniu Spółdzielni, w terminie 36 miesięcy od dnia uzyskania kolejnych ostatecznych decyzji o pozwoleniu na budowę, lecz nie później niż do 31 grudnia 2022 r.

Reklama

Strony ustaliły, że inwestycja będzie wykonywana w dwóch etapach, według koncepcji zagospodarowania terenu przedstawionego przez Spółkę. Spółka jest zobowiązana do uzyskania w terminie do 31 grudnia 2018 r. pozwoleń na budowę dla obu etapów.

Wstępny koszt całego przedsięwzięcia określono na ponad 65 mln zł.

W czasie realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego Spółka działać będzie jako pełnomocnik Spółdzielni, generalny realizator inwestycji.

Od daty przekazania terenu Spółka ponosi odpowiedzialność za wszelkie podejmowane działania na tym terenie.

Wszelkie zmiany i uzupełnienia treści Umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.

Warunki na jakich Umowa została zawarta nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych w umowach tego typu. Przewidziane kary umowne nie przekraczają 10% wartości Umowy oraz nie pozbawiają Stron umowy prawa do dochodzenia odszkodowania uzupełniającego na zasadach ogólnych.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-06-07Zofia Egierska Jerzy Dyrcz Barbara BanasiewiczPrezes Zarządu Wiceprezes Zarządu Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »