Reklama

TALEX (TLX): Umowa z Bankiem Handlowym S.A. - raport 21

Raport bieżący nr 21/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Talex S.A. informuje, że Spółka powzięła wiadomość o podpisaniu aneksu z dnia 29 lipca 2011 roku do umowy z dnia 15 lipca 2009 roku (RB 15/2009), zawartej z Bankiem Handlowym S.A. w Warszawie (Bank), której przedmiotem jest świadczenie usług serwisowych infrastruktury technologicznej Banku.

Na mocy podpisanego aneksu okres obowiązywania umowy zostaje przedłużony o kolejne trzy lata. Wynagrodzenie należne Spółce z tytułu świadczenia usług objętych umową szacowane jest na kwotę netto 4,7 mln PLN, za okres trzech lat. Faktyczna wartość wynagrodzenia uzależniona jest od okresowo aktualizowanej liczby urządzeń objętych serwisem oraz od liczby zleconych Spółce usług dodatkowych. Umowa przewiduje kary umowne z tytułu opóźnień w realizacji usług. Kary umowne naliczane będą za każdą godzinę opóźnienia w wykonaniu usługi, liczonego w stosunku do terminów określonych dla poszczególnych urządzeń. Umowa nie określa maksymalnej wysokości kar. Zapłata kar umownych nie wyłącza uprawnienia do dochodzenia roszczeń odszkodowawczych przekraczających wysokość tych kar.

Reklama

Kryterium uznania umowy za znaczącą: wielkość kapitałów własnych.
Andrzej Rózga - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »