Reklama

TALEX (TLX): Umowa z IBM Polska sp. z o.o. i aneks do umowy z Lukas Bank S.A. - raport 24

Raport bieżący nr 24/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Talex S.A. informuje, że Spółka powzięła wiadomość o zawarciu umowy z dnia 24 sierpnia 2011 r. z IBM Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (IBM). Przedmiotem umowy jest nabycie przez IBM rozwiązania informatycznego będącego częścią przedmiotu dostawy do Lukas Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu (Bank), realizowanej przez Spółkę na mocy umowy zawartej przez Spółkę 28 czerwca 2011 r. (RB 18/2011). Użytkownikiem końcowym nabytej przez IBM części rozwiązania informatycznego pozostanie Bank. Wartość umowy zawartej przez Spółkę z IBM wynosi netto 18,3 mln PLN. Postanowienia umowy nie wyłączają możliwości dochodzenia przez strony odszkodowania na zasadach ogólnych.

Reklama

Jednocześnie, Spółka zawarła z Lukas Bank S.A. aneks do umowy, o której mowa w Raporcie bieżącym nr 18/2011. Na mocy zawartego aneksu, Strony odstąpiły od umowy w zakresie sprzedaży części rozwiązania nabywanego przez IBM. Wartość należnego Spółce wynagrodzenia została obniżona o kwotę netto 18,3 mln PLN.

Kryterium uznania wymienionych umów za znaczące: wielkość kapitałów własnych.
Andrzej Rózga - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »