Reklama

ERGIS (EGS): Umowa znacząca - złożenie kolejnych zamówień - raport 7

Raport bieżący nr 7/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd ERGIS-EUROFILMS S.A. informuje, że Emitent i jego spółka zależna MKF-Ergis Sp. z o.o. złożyły kolejne zamówienia na zakup polichlorku winylu (surowca podstawowego do produkcji folii z PVC, granulatów i wyrobów wytłaczanych) w Anwil S.A. z siedzibą we Włocławku.

Złożone zamówienia są zgodne z umową ramową z dnia 20 czerwca 2008 roku wraz z późniejszymi zmianami (podpisana przez Ergis-Eurofilms S.A.) oraz umową ramową z dnia 27 września 2011 roku (podpisana przez spółkę zależną - MKF-Ergis Sp. z o.o.). W Umowach zastrzeżono, iż wielkość dostawy oraz cena za polichlorek winylu będzie ustalana przez strony co miesiąc i płatna będzie na podstawie wystawianych przez Anwil faktur VAT. Umowy zostały zawarte na czas nieoznaczony.

Reklama

Łączna wartość dostaw i zamówień na surowiec, złożonych w Anwil S.A. w 2012 roku przez Ergis-Eurofilms S.A. i spółkę zależną MKF-Ergis Sp. z o.o., wyniosła 18,9 mln zł.

Umowa ramowa nie przewiduje kar umownych przekraczających 10% jej wartości. Pozostałe warunki nie odbiegają od powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Jako kryterium uznania skumulowanych dostaw (zamówień) za znaczące przyjmuje się wartość 10% kapitałów własnych ERGIS-EUROFILMS S.A.
Tadeusz Nowicki - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »