Reklama

SESCOM (SES): Uprawomocnienie się wyroku przeciwko CUBE.ITG S.A. w restrukturyzacji w sprawie o pozbawienie... - raport 1

Raport bieżący nr 1/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki Sescom S.A. ("Spółka”, "Emitent”) informuje, że w dniu 28 stycznia 2020 r. Spółka powzięła wiedzę o doręczeniu przez Sąd Okręgowy we Wrocławiu X Wydział Gospodarczy do pełnomocnika Spółki wyroku zaocznego przeciwko CUBE.ITG S.A. w restrukturyzacji z dnia 29 listopada 2019 r. w przedmiocie pozbawienia wykonalności tytułu wykonawczego ("Wyrok”), o którym Spółka informowała w raporcie bieżącym nr 34/2019, zaopatrzonego we wzmiankę o prawomocności. Wyrok wraz ze wzmianką stanowi podstawę do umorzenia postępowania egzekucyjnego prowadzonego na podstawie tytułu wykonawczego i zwolnienia zajętych środków Spółki, co było przedmiotem raportów bieżących Emitenta o numerach: 16/2019 i 17/2019.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-01-28Sławomir HalbrytPrezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »