Reklama

SKOTAN (SKT): Uprawomocnienie się wyroku WSA w sprawie zwrotu środków przeznaczonych na realizację projektu wodorowego - raport 9

Raport bieżący nr 9/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 4/2018 z dnia 22 lutego 2018 r., dotyczącego wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, który uchylił w całości zaskarżoną przez Skotan S.A. ("Spółka”) decyzję Ministra Rozwoju i Finansów w sprawie zwrotu środków pochodzących z umowy o dofinansowanie projektu "Wykorzystanie odpadowego wodoru do celów energetycznych" i przekazał sprawę do ponownego rozpoznania, Zarząd Spółki informuje, że w dniu 17 maja 2018 r. powziął informację, iż Minister Inwestycji i Rozwoju nie wniósł skargi kasacyjnej do wyroku. W związku z tym wyrok stał się prawomocny.

Reklama

Stanowiło to podstawę złożonego w tym samym dniu przez Spółkę wniosku do Polskiej Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości o zawieszenie prowadzonego przez Urząd Skarbowy w Chorzowie postępowania egzekucyjnego.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-05-17Jacek KostrzewaPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »