Reklama

NGGAMES (NGG): Ustalenie daty premiery gry „Alder's Blood” na platformach Steam i GoG. Znaczące zainteresowanie... - raport 14

Raport bieżący nr 14/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd No Gravity Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent”) informuje, że data wprowadzenia do sprzedaży gry "Alder's Blood” ("Gra”) na platformę Steam i GoG została ustalona na dzień 10 kwietnia 2020 roku. Cena Gry zostanie ustalona w zakresie 19,99 - 24,99 EUR/USD.

Reklama

Alder's Blood to turowa, taktyczna skradanka z elementami strategii i RPG, craftingiem i zarządzaniem zasobami, eksploracją i bogatą fabułą. Gra jest osadzona w ponurym świecie, w którym ludzkość zabiła swojego Boga i jest zagrożona wyginięciem.

Emitent wskazuje, że Gra spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród graczy na platformach Steam i GoG. W szczególności, Gra została już dodana do listy 13 781 razy na obu platformach.

Emitent informuje, że darmowy wstęp do Gry, pod tytułem "Alder's Blood Proloque”, dostępny na następujących platformach Steam, Itch.io, Newgrounds, Kongregate, Game Jolt, został do tej pory ściągnięty już ponad 37 000 razy.

Emitent informuje, że niniejszy raport publikowany jest w związku ze znaczącym zainteresowaniem Grą na platformach Steam i GoG, co może skutkować znacznie wyższą niż zakładana wstępnie przez Emitenta sprzedażą Gry na tych platformach.

Emitent przypomina, że data wprowadzenia do sprzedaży Gry na konsolę Nintendo Switch w Ameryce Północnej, Europie i Australii została ustalona na dzień 13 marca 2020 roku.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-02-25Aleksander SierżęgaPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »