Reklama

REDDEV (RDS): Ustalenie daty premiery gry Doubles Hard na platformie Nintendo Switch - raport 7

Raport bieżący nr 7/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Red Dev Studio S.A. z siedzibą w Olsztynie ("Emitent”) informuje, że data wprowadzenia do sprzedaży gry Doubles Hard ("Gra”) na konsolę Nintendo Switch w Ameryce Północnej, Europie i Australii została ustalona na dzień 15 kwietnia 2020 roku.

Reklama

Produkcja jest inspirowana kultową grą o zbieraniu diamentów, jednak rozgrywka toczy się na w pełni trójwymiarowej planszy (pole gry jest sześcianem). Przejście z płaskiej, dwuwymiarowej przestrzeni gry do sześciennej (trójwymiarowej) otworzyło nowe możliwości w projektowaniu kolejnych poziomów, co z pewnością zainteresuje fanów gier logiczno-zręcznościowych.

Zarząd Emitenta wyjaśnia, że nieznaczne przesunięcia planowanego terminu premiery Gry wynika z przyczyn niezależnych od Emitenta. Jednocześnie Zarząd Emitenta deklaruje, że zgodnie z planem wydawniczym, będzie dążył do tego, aby w każdym kolejnym miesiącu, począwszy od kwietnia 2020 roku, premierę miała jedna gra Emitenta. Celem realizacji tego planu Emitent na bieżąco tworzy i przekazuje do wydawców kolejne gry, co powinno sprawić, że w najbliższych miesiącach w krótkim odstępie czasu dojdzie do premier co najmniej kilku gier Emitenta, co powinno znacząco (skokowo) wpłynąć na wynik finansowy Emitenta.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-03-31Wojciech SypkoPrezes ZarząduWojciech Sypko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »