Reklama

(AOW): Usunięcie skutków zdarzenia uprawniającego do żądania wykupu obligacji - raport 3

Raport bieżący nr 3/2016

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd AOW Faktoring S.A. (Spółka) niniejszym informuje, że w dniu 27.09.2016 odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki, które zmieniło Uchwałę nr 5/2016 z dnia 4 marca 2016 r. Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki w sprawie podziału zysku netto Spółki za rok obrotowy 2015 r. w taki sposób że 508.000,00 PLN z wypracowanego za 2015 r zysku netto w wysokości 2.036.583,86 PLN zostało przekazane akcjonariuszom tytułem dywidendy a 1.528.583,86 na podwyższenie kapitału zapasowego.

Reklama

Jednocześnie w dniu 27.09.2016 na konto Spółki wpłynęła kwota 92.000,00 PLN będąca wpłatą od Akcjonariuszy tytułem zwrotu części dywidendy.

Po dokonaniu powyższych czynności stan faktyczny stanowiący podstawę żądania wcześniejszego wykupu obligacji przestał trwać, a jego wszelkie skutki zostały usunięte.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-09-27Michał KinkelPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »