Reklama

JWCONSTR (JWC): Utworzenie rezerwy - raport 15

Raport bieżący nr 15/2016

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki pod firmą J.W. Construction Holding S.A. z siedzibą w Ząbkach ("Spółka”) niniejszym informuje, iż w związku z zapadłym w dniu 27 września 2016 r. wyrokiem sądowym z powództwa m.st. Warszawy w sprawie opłat za użytkowanie wieczyste działki 2/6 za lata 2009 – 2013, o którym Spółka informowała w raporcie bieżącym nr 12/2016 w dniu 27 września 2016 r., zgodnie z zasadą ostrożności Spółka utworzyła rezerwę. Wartość oszacowanej rezerwy wynosi 9.230.000 zł, dotyczy opłat rocznych za użytkowanie wieczyste za kolejne lata tj. 2014-2016.

Reklama

Spółka nie zgadza się z zapadłym orzeczeniem, pełnomocnicy procesowi po otrzymaniu pisemnego uzasadnienia wyroku rozważą wywiedzenie skargi kasacyjnej do Sądu Najwyższego.

Utworzona rezerwa będzie miała wpływ na wynik finansowy rozpoznany w III kwartale 2016 r.

Przedstawione informacje mogą różnić się od danych ostatecznych, które zostaną przedstawione podczas publikacji raportu okresowego za III kwartał 2016 r.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-10-06Małgorzata OstrowskaCzłonek Zarządu
2016-10-06Magdalena StarzyńskaCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »