Reklama

URSUS (URS): Uzupełnienie informacji zawartych w raporcie bieżącym nr 44/2021 o przyczynach opóźnienia publikacji skonsolidowanego raportu półrocznego oraz jednostkowego raportu półrocznego za I półrocze 2021 roku - raport 46

Raport bieżący nr 46/2021

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Syndyk URSUS S.A. w upadłości (dalej URSUS), w uzupełnieniu raportu bieżącego 44/2021 z dnia 15 września 2021 roku, informuje, że opóźnienie w publikacji skonsolidowanego raportu półrocznego oraz jednostkowego raportu półrocznego za I półrocze 2021 roku związane jest z daleko idącymi wątpliwościami co do możliwości ujęcia w bilansie wierzytelności, której wysokość mogłaby mieć wpływ na wynik finansowy spółki w I półroczu 2021 roku. Syndyk uznał za konieczne zwrócenie się o wydanie niezależnej opinii przez biegłego rewidenta, co wpłynęło na brak możliwości publikacji ww. sprawozdań w ustalonym terminie. Niezwłocznie po zakończeniu prac, jak również po dokonaniu obligatoryjnego przeglądu sprawozdań, zostaną one opublikowane.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-09-29Paweł GłodekSyndyk masy upadłościPaweł Głodek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »