Reklama

UNIBEP (UNI): Uzupełnienie raportu bieżącego nr 19/2016 w sprawie treści uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie UNIBEP S.A. w dniu 18 maja 2016 r. - raport 19

Raport bieżący nr 19/2016

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 19/2016 w sprawie treści uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie UNIBEP S.A. (Emitent) w dniu 18 maja 2016 r. (ZWZ) Zarząd Emitenta przekazuje w załączeniu uzupełnienie informacji dotyczących uchwał podjętych przez ZWZ Spółki w zakresie informacji nt. liczby akcji, z których oddano ważne głosy, oraz procentowego udziału tychże akcji w kapitale zakładowym, łącznej liczby ważnych głosów, w tym liczby głosów "za", "przeciw" i "wstrzymujących się" w odniesieniu do każdej z uchwał. Emitent przypomina, iż ZWZ nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad, jak również nie zgłoszono do protokołu sprzeciwu w odniesieniu do żadnej z uchwał.

Reklama

W pozostałym zakresie raport bieżący nr 19/2016 wraz z jego załącznikami, w szczególności w zakresie treści opublikowanych uchwał podjętych przez ZWZ, nie ulega zmianie.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-05-31Leszek Marek GołąbieckiPrezes ZarząduLeszek Marek Gołąbiecki

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »