Reklama

CELTIC (CPD): Uzupełnienie raportu bieżącego nr 36/2018 - raport 43

Raport bieżący nr 43/2018

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 36/2018 opublikowanego w dniu 14 września 2018 r. Emitent uzupełnia załącznik do w/w raportu w ten sposób, że w opisie przebiegu pracy zawodowej członka Rady Nadzorczej Gabrieli Gryger dodaje się punkt 6 w brzmieniu:

"6. Od 27.03.2018 r. – Członek Rady Nadzorczej ROBYG S.A.”.

Ponadto w kolejnym akapicie dodaje się zdanie: "W ocenie Spółki działalność Gabrieli Gryger nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Emitenta, z zastrzeżeniem, że z uwagi na zakres faktycznie prowadzonej działalności, działalność Robyg S.A. w ocenie Spółki jest konkurencyjna wobec Spółki w zakresie ograniczonym do jednego obszaru administracyjnego tj. m.st. Warszawa.”

Reklama


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-12-14Elżbieta WiczkowskaPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »