Reklama

HIPROMINE (HPM): Uzyskanie ochrony patentowej od Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej na wynalazek HiProMine S.A. - raport 9

Raport bieżący nr 9/2022

Podstawa Prawna:


Zarząd HiProMine S.A., z siedzibą w Robakowie ("Spółka”, "Emitent”), niniejszym informuje, że Emitent powziął w dniu dzisiejszym, tj. 21 września 2022 r., informację o udzieleniu przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej patentu na wynalazek pt.: "System do odchowu owadów zawierający autonomiczną platformę do podawania paszy i monitoringu odchowu, sposobu odchowu owadów i zastosowanie systemu do odchowu owadów”. Patent został udzielony na okres 20 lat od daty zgłoszenia, tj. od dnia 3 lutego 2020 r., pod warunkiem wniesienia opłaty za pierwszy okres ochrony, która to opłata zostanie niezwłocznie uiszczona przez Spółkę.

Reklama

Zarząd Emitenta uznał przedstawioną informację za istotną z uwagi na ważną rolę praw patentowych w rozwoju działalności Spółki oraz fakt, że uzyskany patent stanowi kluczowy element realizowanej przez HiProMine S.A. strategii ochrony praw własności przemysłowej.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2022-09-21Michał PokorskiPrezes Zarządu
2022-09-21Damian JózefiakCzłonek Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »