Reklama

HUBTECH (HUB): Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie Centrum Badawczo-Rozwojowego przez spółkę Onlybio.life Sp. z o.o. - raport 25

Raport bieżący nr 25/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 21/2020 z dnia 5 listopada 2020 r. Zarząd Spółki Boruta - Zachem S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (dalej: "Emitent") informuje, że w dniu 16 grudnia 2020 r. uzyskał informację, iż spółka zależna Onlybio.life Sp. z o.o. uzyskała pozwolenie na użytkowanie Centrum Badawczo-Rozwojowego. Budowa obiektu została zrealizowana w ramach projektu Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, działanie 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw. Całkowity koszt zrealizowanego projektu to ponad 10 mln PLN z czego dofinasowanie stanowiło prawie 5,5 mln PLN.

Reklama

Emitent zdecydował się na publikację informacji, ze względu na to, że nowo wybudowana infrastruktura ma istotny wpływ na możliwość zwiększenia skonsolidowanych przychodów Emitenta.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-12-17Artur BielskiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »