Reklama

ABCDATA (ABC): Uzyskanie przez Emitenta informacji o dojściu do skutku wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Emitenta - raport 41

Raport bieżący nr 41/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd ABC Data S.A. ("Spółka”, "Emitent”) informuje o uzyskaniu przez Spółkę w dniu 14 czerwca 2019 r. informacji o dojściu do skutku wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Spółki ogłoszonego w dniu 21 grudnia 2018 r. przez MCI Venture Projects spółka z ograniczoną odpowiedzialnością VI spółka komandytowo-akcyjna oraz Roseville Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (łącznie "Wzywający”) ("Wezwanie”).

Reklama

Z informacji uzyskanych przez Spółkę wynika, że Wzywający w dniu 13 czerwca br. podjęli decyzję o nabywaniu akcji Spółki w Wezwaniu pomimo nieziszczenia się części zastrzeżonych warunków Wezwania (wskazanych w pkt 30 (iv), (v) i (vi) Wezwania). Tym samym, doszło do spełnienia się wszystkich pozostałych warunków Wezwania.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-06-14Michał LitwinowiczWiceprezes Zarządu
2019-06-14Andrzej KuźniakWiceprezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »