Reklama

MIDAS (MDS): Uzyskanie przez umowę ramową z Nokia Siemens Networks Sp. z o.o. wartości umowy znaczącej. - raport 13

Raport bieżący nr 13/2015

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 39/2012 z dnia 3 września 2012 roku dotyczącego zawarcia umowy ramowej pomiędzy Aero 2 Sp. z o.o. ("Aero2”), a Nokia Siemens Networks Sp. z o.o. ("NSN”) na dostawę, integrację i utrzymanie dostępowej sieci telekomunikacyjnej typu komórkowego ("Umowa Ramowa”), Zarząd Midas S.A. ("Spółka”) informuje, iż w dniu dzisiejszym powziął informację, że w wyniku kolejnych złożonych przez Aero2 zamówień do NSN skumulowana wartość zamówień w ramach Umowy Ramowej, złożonych od dnia 3 września 2012 roku do dnia 26 maja 2015 roku przekroczyła 10% kapitałów Spółki. W związku z powyższym Umowa Ramowa zyskała status umowy znaczącej. Szczegółowe informacje na temat Umowy Ramowej zostały przekazane w raporcie bieżącym nr 39/2012.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-05-26Krzysztof AdaszewskiPrezes Zarządu
2015-05-26Piotr JanikWiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »