Reklama

VIGOSYS (VGO): VIGO SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA Raport kwartalny Q f kwartał 3/2018

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2018 okres od 2018-01-01 do 2018-09-303 kwartał(y) narastająco / 2017 okres od 2017-01-01 do 2017-09-303 kwartał(y) narastająco / 2018 okres od 2018-01-01 do 2018-09-303 kwartał(y) narastająco / 2017 okres od 2017-01-01 do 2017-09-30
Przychody netto za sprzedaży produktów, towarów, materiałów i usług281972159566295073
Koszt własny sprzedaży12005820328221927
Zysk (strata) na działalności operacyjnej10386895624422104
Zysk (strata) brutto10604913124932145
Zysk (strata) netto10574902224862119
Liczba akcji w sztukach729000729000729000729000
Zysk (strata) netto na akcję (w złotych/euro)14,5012,383,412,91
Aktywa trwałe396302947292786839
Aktywa obrotowe301352574070555973
Kapitał własny5177540672121219439
Zobowiązania długoterminowe5449687612761596
Zobowiązania krótkoterminowe12541766429361779
Wartość księgowa na akcję (w złotych/euro)71,0255,7916,6312,95
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej10719999425272348
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-13980-6777-3287-1592
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej1835-2482431-583
Wybrane dane finansowe z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »