Reklama

MERCATOR (MRC): Warunkowa rejestracja akcji serii F w KDPW - raport 2

Raport bieżący nr 2/2017

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd spółki Mercator Medical S.A. ("Emitent”) informuje, że w dniu 23 stycznia 2017 r. Zarząd Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. ("KDPW”) podjął uchwałę o zarejestrowaniu w depozycie papierów wartościowych 145.700 (sto czterdzieści pięć tysięcy siedemset) akcji zwykłych na okaziciela serii F Emitenta o wartości nominalnej 1 zł (jeden złoty) każda oraz o oznaczeniu ich kodem PLMRCTR00015, pod warunkiem podjęcia przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ("GPW”) decyzji o wprowadzeniu tych akcji do obrotu na tym samym rynku, na który wprowadzone zostały inne akcje Emitenta oznaczone kodem PLMRCTR00015. Zgodnie z tą uchwałą KDPW zarejestrowanie akcji serii G (Emitent przyjmuje, że jest to oczywista omyłka – winno być "akcji serii F”) nastąpi w terminie trzech dni od otrzymania przez KDPW decyzji GPW, o której mowa wyżej, nie wcześniej jednak niż w dniu wskazanym w tej decyzji jako dzień wprowadzenia tych akcji do obrotu na rynku regulowanym.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-01-24Monika SitkoWiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »