Reklama

SFINKS (SFS): Warunkowa rejestracja akcji serii L w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych - raport 24

Raport bieżący nr 24/2013

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Sfinks Polska S.A. ("Sfinks”, "Spółka”) informuje, że w dniu 20 sierpnia 2013 r. otrzymała Uchwałę nr 645/13 Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. ("KDPW"), na mocy której Zarząd KDPW postanowił zarejestrować w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych 2 200 000 (dwa miliony dwieście tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela serii L Spółki o wartości nominalnej 1 zł (jeden złoty) każda oraz oznaczyć je kodem PLSFNKS00011, pod warunkiem podjęcia przez podmiot prowadzący rynek regulowany decyzji o wprowadzeniu tych akcji do obrotu na tym samym rynku regulowanym, na który wprowadzone zostały inne akcje Spółki oznaczone kodem PLSFNKS00011.

Reklama

Zarejestrowanie wskazanych wyżej akcji nastąpi w terminie trzech dni od dnia otrzymania przez KDPW dokumentów potwierdzających podjęcie przez spółkę prowadzącą rynek regulowany decyzji o wprowadzeniu tych akcji do obrotu na rynku regulowanym, na który wprowadzone zostały inne akcje Spółki oznaczone kodem PLSFNKS00011, nie wcześniej jednak niż w dniu wskazanym w tej decyzji jako dzień wprowadzenia tych akcji do obrotu na tym rynku regulowanym.

Informacja o zarejestrowaniu pod kodem PLSFNKS00011 ww. akcji Spółki zostanie przekazana w formie raportu bieżącego po otrzymaniu komunikatu KDPW.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2013-08-20Sylwester CacekPrezes Zarządu
2013-08-20Sławomir Pawłowski Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »