Reklama

MIRACULUM (MIR): Wpis zastawu rejestrowego na zbiorze praw do znaków towarowych „WARS” - raport 21

Raport bieżący nr 21/2022

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 97/2021 z dnia 23 listopada 2021 roku, Zarząd Miraculum S.A. ("Spółka”) informuje, że w dniu 28 stycznia 2022 roku uzyskał informację o wydaniu postanowienia Sądu Rejonowego dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XI Wydział Gospodarczy Rejestru Zastawów o wpisie w dniu 13 stycznia 2022 roku zastawu rejestrowego na zbiorze praw do znaków towarowych "WARS” ("Zastaw”).

Zastaw został ustanowiony na rzecz Pana Sławomira Ziemskiego w wykonaniu zobowiązania wynikającego z Umowy o ustanowienie zastawu rejestrowego na zbiorze praw do znaków towarowych "WARS” zawartej w związku z zawarciem w dniu 22 listopada 2021 roku umowy pożyczki pomiędzy Spółką a Panem Sławomirem Ziemskim.

Reklama

Zastaw rejestrowy został ustanowiony do najwyższej sumy zabezpieczenia w wysokości 380.000,00

(trzysta osiemdziesiąt tysięcy) złotych.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2022-01-31Marek KamolaCzłonek Zarządu
2022-01-31Sławomir ZiemskiCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »