Reklama

BIOGENED (BGD): Wprowadzenie obligacji serii BGD0920 do ASO Catalyst - raport 118

Raport bieżący nr 118/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Biogened S.A. z siedzibą w Łodzi (dalej "Emitent") informuje, że w dniu 6 lutego 2018 r. otrzymał informację o podjęciu w dniu 6 lutego 2018 r. przez Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. uchwały nr 100/2018 w sprawie wprowadzenia do alternatywnego systemu obrotu na Catalyst 5.000 (słownie: pięć tysięcy) sztuk obligacji na okaziciela serii BGD0920 o łącznej wartości nominalnej 5.000.000 złotych (słownie: pięć milionów złotych) i jednostkowej wartości nominalnej 1.000 złotych (słownie: jeden tysiąc złotych). Obligacje wprowadzone do alternatywnego systemu obrotu są oznaczone przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. kodem PLBIOGN00034.

Reklama

W opinii Zarządu Emitenta powyższa informacja stanowi informację poufną w rozumieniu art. 7 Rozporządzenia MAR dotyczącą Emitenta, która w przypadku podania jej do wiadomości publicznej, może mieć znaczący wpływ na cenę jego instrumentów finansowych.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-02-06Andrzej GrzegorzewskiPrezes Zarządu
2018-02-06Barbara BiegańskaWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »