Reklama

TERMO2PWR (T2P): Wspólny projekt z chińskim partnerem zaopiniowany do wsparcia przez chińską administrację. - raport 56

Raport bieżący nr 56/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 19/2017 z 03 marca 2017 (Decyzja o przystąpieniu do joint venture na rynku chińskim) oraz 55/2017 z 03 lipca 2017 roku (Podpisanie dwustronnej umowy o współpracy z partnerem na rynku chińskim _Uniwersytetem Tongji z siedzibą w Szanghaju), Zarząd Spółki Termo2Power S.A. z siedzibą w Warszawie (Spółka) informuje, iż projekt przygotowany wspólnie przez strony Umowy, znalazł się na liście projektów zaopiniowanych do wsparcia przez chińską administrację. Postępowanie odbywa się na poziomie miasta Nankin, które jest ośrodkiem administracyjnym prowincji Jiangsu. 9 lipca 2017 roku, przedstawiciel chińskiego partnera Spółki weźmie udział w panelu eksperckim i przedstawi prezentację dotyczącą przedsięwzięcia. To zakończy pierwszą fazę ubiegania się o wsparcie – fazę regionalną.

Reklama

W przypadku pozytywnej opinii wydanej przez komitet regionalny, następnym etapem będzie podjęcie w grudniu tego roku ostatecznej decyzji przez komitet lokalny (miejski) i przewiduje się, że ta decyzja lokalnego komitetu do spraw dotacji będzie zbieżna z decyzją komitetu regionalnego. W efekcie pozytywnych decyzji komitetów, Spółka i jej partner mogą otrzymać wsparcie na okres 3 lat, w postaci:

- 100 m2 powierzchni biurowej w parku wysokich technologii w Nankinie,

- Dotacji bezzwrotnej w wysokości 1 miliona RMB (chińskich juanów). 1 milion RMB to około 550.000,00 PLN. Nie jest wymagany kapitał własny - to 100% dotacja.

Spółka będzie informowała o kolejnych istotnych etapach związanych z raportowanym zagadnieniem.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-07-04Jacob BrouwerPrezes ZarząduJacob Brouwer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »