Reklama

RAFAMET (RAF): Wstępna deklaracja wypłaty dywidendy z zysku za rok 2017. oraz informacja o wstępnych wynikach finansowych RAFAMET S.A. za 2017 rok. - raport 3

Raport bieżący nr 3/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Emitenta informuje, iż po dokonaniu przez biegłego rewidenta wstępnego oszacowania wyników finansowych osiągniętych przez RAFAMET S.A. za 2017 r. Zarząd podjął decyzję w przedmiocie wstępnej deklaracji wypłaty dywidendy z zysku za rok 2017 w wysokości 0,24 zł na jedną akcję. Niniejsza rekomendacja będzie przedmiotem oceny Rady Nadzorczej Spółki. Ostateczną decyzję w sprawie podziału zysku za rok 2017 podejmie Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki.

Reklama

Przewidywane wyniki finansowe osiągnięte przez Spółkę za 2017 r. przedstawiają się następująco:

- wstępne przychody ze sprzedaży ogółem wyniosły 87.000 tys. zł,

- wstępna EBITDA wyniosła 8.500 tys.,

- wstępny zysk netto wyniósł 1.080 tys. zł.

Wiedza Zarządu na dzień sporządzenia niniejszego raportu opiera się na założeniu, że nie powstaną i nie ujawnią się okoliczności, które mogłyby istotnie wpłynąć na wstępnie szacowane wyniki finansowe po dniu opublikowania niniejszego raportu. Powyższe szacunki będą na bieżąco monitorowane do czasu publikacji raportów okresowych.

Roczne sprawozdanie finansowe Spółki za 2017 r. i roczne skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy Kapitałowej podlegają badaniu przez biegłego rewidenta, co może spowodować korektę osiągniętych wyników finansowych, o czym Emitent poinformuje dnia 27.04.2018 r., zgodnie z przyjętymi terminami przekazywania raportów okresowych w 2018 r.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-01-31E. Longin WonsPrezes ZarząduE. Longin Wons
2018-01-31Maciej MichalikWiceprezes ZarząduMaciej Michalik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »