Reklama

CFSA (CFS): Wstępne wyniki finansowe Emitenta po IV kwartałach 2019 roku - raport 5

Raport bieżący nr 5/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki Centrum Finansowe S.A. (dalej: “Emitent”), niniejszym informuje, że w dniu 28 stycznia 2020 r. w związku z zakończeniem procesu agregacji danych finansowych realizowanego na potrzeby przygotowania raportu okresowego za IV kwartał 2019 r., podjęta została decyzja o przekazaniu do publicznej wiadomości wstępnych wybranych wyników finansowych Emitenta za okres czterech kwartałów 2019 roku tj. narastająco za okres od 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r.

Reklama

Wstępne wyniki finansowe Emitenta za okres czterech kwartałów roku 2019 r. (w nawiasie przedstawiono dane za analogiczny okres 2018 roku):

Przychody ze sprzedaży: 13.679 tys. zł (15.597 tys. zł),

Zysk netto: 5.401 tys. zł (4.868 tys. zł).

Osiągnięcie zysku netto powyżej zakładanego w zaktualizowanej prognozie, o której Emitent informował w raporcie bieżącym ESPI 21/2019 jest wynikiem w szczególności wyższych odzysków zrealizowanych na portfelu własnym Spółki, wzrostu wartości posiadanych certyfikatów inwestycyjnych funduszu sekurytyzacyjnego CF1 NSFIZ oraz wyższych przychodów z windykacji na zlecenie.

Szczegółowe informacje na temat ostatecznych wyników finansowych osiągniętych przez Spółkę w IV kwartale 2019 r. zostaną, zgodnie z opublikowanym harmonogramem, przekazane do publicznej wiadomości w dniu 14 lutego 2020 r., natomiast raport roczny zostanie przekazany przez Emitenta do publicznej wiadomości w dniu 29 maja 2020 r.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-01-28Piotr SzynalskiPrezes Zarządu
2020-01-28Beata BorowieckaWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »