Reklama

AQUABB (AQU): Wstępny wynik finansowy „AQUA” S.A. za rok obrotowy zakończony w dniu 31 grudnia 2021 r. - raport 2

Raport bieżący nr 2/2022

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd "AQUA” S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ("Spółka”) informuje, iż w dniu dzisiejszym został ustalony wstępny wynik finansowy Spółki za rok obrotowy zakończony w dniu 31 grudnia 2021 r., który zamyka się zyskiem netto Spółki w wysokości 7.067 tys. zł.

Zysk netto Spółki wypracowany we wspomnianym okresie obrachunkowym jest niższy od wyniku finansowego netto uzyskanego za rok obrotowy zakończony w dniu 31 grudnia 2020 r. o kwotę 3.800 tys. zł. Na różnicę wyniku finansowego w obu porównywanych latach miała wpływ zmiana zasad wypłaty nagród jubileuszowych w roku 2020, która skutkowała jednorazowym podwyższeniem wyniku Spółki za rok 2020 o kwotę 2.974 tys. zł. Ponadto w roku 2021 nastąpił wzrost amortyzacji o 1.040 tys. zł w stosunku do roku 2020.

Reklama

Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, iż podany wynik Spółki za rok obrotowy zakończony w dniu 31 grudnia 2021 r. jest wynikiem wstępnym i został ustalony przed sporządzeniem sprawozdania finansowego Spółki za ten okres oraz nie podlegał badaniu przez firmę audytorską. Kwota podana w niniejszym raporcie bieżącym może więc różnić się od ostatecznej wartości, która zostanie ujęta w sprawozdaniu finansowym Spółki i opublikowana w raporcie rocznym za rok 2021.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2022-01-18 Krzysztof Michalski Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »