Reklama

ROPCZYCE (RPC): Wybór audytora - raport 9

Raport bieżący nr 9/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Zakładów Magnezytowych ROPCZYCE S.A. podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 19 maja 2010 r. powziął wiadomość o dokonaniu przez Radę Nadzorczą Spółki, w dniu 17 maja 2010 r., wyboru PKF Audyt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Elbląskiej 15/17, wpisanej na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 548.

Wyboru dokonała Rada Nadzorcza Spółki zgodnie z jej statutem.

Reklama

Audytor został wybrany do przeglądu sprawozdań finansowych Spółki i Grupy Kapitałowej za okres od 01.01.2010 do 30.06.2010 oraz do badania sprawozdań finansowych za cały rok 2010.

Emitent korzystał już wcześniej z usług PKF Audyt Sp. z o.o. przy przeglądzie półrocznego oraz badaniu rocznego jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego Spółki i Grupy Kapitałowej za rok obrotowy 2009.
Józef Siwiec - Prezes Zarządu
Marek Tymkiewicz - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »