UNIMA (U2K): Wybór biegłego - raport 23
Raport bieżący nr 23/2012
Podstawa prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. podaje do publicznej wiadomości, że Rada Nadzorcza Spółki działając na podstawie §17 pkt.5 Statutu Spółki, na posiedzeniu w dniu 27 listopada 2012 r. zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami zawodowymi, dokonała wyboru biegłego rewidenta do przeglądu sprawozdania finansowego Spółki oraz skonsolidowanego sprawozdania Grupy Kapitałowej za I półrocze 2013 oraz do badania jednostkowego sprawozdania finansowych Spółki i skonsolidowanego sprawozdania Grupy Kapitałowej za 2013 rok.
Dane podmiotu: BDI AUDYT Sp. z o.o; 31-444 Kraków; ul. Śliczna 30 lok.47 .
Wpis KIBR na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod nr 3036.
Spółka BDI Audyt badała sprawozdania finansowe Spółki i Grupy Kapitałowej za lata 2006-2009 .Jest też audytorem wybranym do przeglądu i badania sprawozdania finansowego Spólki i Grupy Kapitałowej za rok 2012
./ Rap. bieżący 5/2012/
Umowa z ww. audytorem zostanie zawarta na okres przeglądu półrocznych sprawozdań finansowych oraz badania rocznych sprawozdań finansowych za rok 2013.
Podstawa prawna przekazania informacji: § 5 ust.1 pkt. 19 i § 25 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. z 2009 r. nr 33 poz. 259 z póź. zmianami).
Magdalena Kniszner - Wiceprezes Zarządu
Jolanta Matczuk - Czlonek Zarządu