Reklama

KPPD (KPD): Wybór biegłego rewidenta. - raport 12

Raport bieżący nr 12/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd KPPD-Szczecinek SA informuje, że w dniu 28.05.2010 r. Rada Nadzorcza Spółki, zgodnie ze Statutem Spółki, dokonała wyboru biegłego rewidenta do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego Spółki za 2010 r. oraz przeglądu śródrocznego sprawozdania finansowego Spółki za 2010 r.

Wybrana firma to PKF Audyt Sp. z o.o. Oddział Regionalny Gdańsk z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Heweliusza 11, która jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 548.

Reklama

Spółka korzystała w latach ubiegłych z usług wybranego podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych w zakresie badania rocznych oraz przeglądów śródrocznych sprawozdań finansowych.
Marek Szumowicz-Włodarczyk - Prezes Zarządu
Bożena Czerwińska-Lasak - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »