Reklama

STAPORKOW (ZUK): Wybór Biegłego Rewidenta - raport 22

Raport bieżący nr 22/2015

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd spółki Zakłady Urządzeń Kotłowych "Stąporków" S.A. informuje, że w dniu 3 czerwca 2015 r. Rada Nadzorcza spółki ZUK "Stąporków” S.A. z siedzibą w Stąporkowie , działając na podstawie

§ 28 pkt. 5 Statutu , podjęła uchwałę nr 14 / 2015 o wyborze podmiotu uprawnionego do przeglądu półrocznego sprawozdania finansowego Spółki za okres od 01.01.2015 r. do 30.06.2015 r.

Reklama

Wybranym podmiotem jest: Biegli Rewidenci Kielce Sp. z o.o. , ul. Sandomierska 105, 25-324 Kielce

(podmiot wpisany na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 473). Spółka korzystała z wcześniejszych usług wybranego podmiotu do badania sprawozdań finansowych za lata 2002- 2014.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-06-03Grzegorz PasturczakPrezes Zarządu
2015-06-03Dariusz CieślikCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »