Reklama

EKOEXPORT (EEX): Wybór biegłego rewidenta. - raport 13

Raport bieżący nr 13/2015

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd EKO EXPORT S.A. informuje, że w dniu 02.07.2015 Rada Nadzorcza EKO EXPORT S.A. działając na podstawie §22 pkt. 9 statutu Spółki podjęła uchwałę o wyborze Przedsiębiorstwa Usługowego "Book-Keeper” Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o z siedzibą w Bielsku- Białej przy ulicy Paderewskiego 4/1b, wpisaną na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 512, jako biegłego rewidenta, który przeprowadzi przegląd sprawozdania finansowego za I półrocze 2015r.

Reklama

Umowa zostanie zawarta na przeprowadzenie przeglądu sprawozdania finansowego za I półrocze 2015r.

Spółka korzystała już wcześniej z usług Spółki "Book-Keeper”, która przeprowadziła badanie sprawozdania finansowego EKO EXPORT S.A. za rok 2014, przegląd sprawozdania finansowego za I półrocze 2014, badanie sprawozdania finansowego EKO EXPORT S.A. za rok 2013, przegląd sprawozdania finansowego za I półrocze 2013, badanie sprawozdania finansowego za rok 2012, przegląd sprawozdania finansowego za I półrocze 2012, sprawozdania finansowego za rok 2011, przegląd sprawozdania finansowego za I półrocze 2011, przeprowadziła badanie sprawozdania finansowego EKO EXPORT S.A. za rok 2010, badanie historycznych informacji finansowych dla celów sporządzenia prospektu emisyjnego oraz ocenę zamieszczonych w prospekcie emisyjnym prognoz wyników.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-07-02Jacek DziedzicPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »