Reklama

FEERUM (FEE): Wybór biegłego rewidenta - raport 7

Raport bieżący nr 7/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd FEERUM S.A. (,,Emitent”) informuje, że Rada Nadzorcza Emitenta, działając na podstawie § 14 ust. 2 lit. (i) Statutu Emitenta, po uzyskaniu rekomendacji Komitetu Audytu, dokonała Uchwałą 8/16/II/18 wyboru ECDDP Audyt Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Zielony Most 8, 31-351 Kraków ("Audytor”), jako podmiotu uprawionego do zbadania rocznego, półrocznego jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania Spółki za lata obrotowe 2018 oraz 2019.

Reklama

Audytor jest wpisany na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów, pod numerem ewidencyjnym 3769.

Wybór został dokonany zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami zawodowymi.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-05-21DANIEL JANUSZPREZES ZARZĄDU
2018-05-21PIOTR WIELESIKCZŁONEK ZARZĄDU

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »