Reklama

NORDEA (NDA): Wybór biegłego rewidenta do przeglądu sprawozdania finansowego - raport 9

Raport bieżący nr 9/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Nordea Bank Polska S.A. z siedzibą w Gdyni informuje:

Dnia 27 maja 2010 r. Rada Nadzorcza Nordea Bank Polska S.A. Uchwałą Nr 10/2010 dokonała wyboru audytora w zakresie przeprowadzenia przeglądu śródrocznego sprawozdania finansowego Nordea Bank Polska S.A. za I półrocze 2010 roku.

Umowa dotycząca przeprowadzenia przeglądu sprawozdania finansowego za okres od 1 stycznia 2010 r. do 30 czerwca 2010 r. zostanie zawarta ze spółką KPMG Audyt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 51, 00-867 Warszawa. Spółka KPMG Audyt Sp. o.o. wpisana jest na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 458.

Reklama

Bank korzystał z usług wyżej wymienionego podmiotu w zakresie badania sprawozdań finansowych za pełne lata 2001 - 2009 oraz w zakresie przeglądu sprawozdań finansowych za I półrocze od 2002 do 2009 roku.

Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt. 19 Rozporządzenia MF z dn. 19.02.2009 r.
Sławomir Żygowski - I Wiceprezes Zarządu - Z-ca Prezesa

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »