Reklama

SKARBIEC (SKH): Wybór firmy audytorskiej dla Skarbiec Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. - raport 14

Raport bieżący nr 14/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Skarbiec Holding S.A. ("Spółka”) przekazuje otrzymaną w dniu 16.06.2020 r. informację od spółki zależnej od Emitenta tj. Skarbiec Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. ("Skarbiec TFI S.A.”) o dokonaniu, w dniu 16 czerwca 2020 r. przez Radę Nadzorcza Skarbiec TFI S.A. wyboru firmy audytorskiej Grant Thornton Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Poznaniu, wpisanej do ewidencji firm audytorskich prowadzonej przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów pod numerem 4055, jako podmiotu uprawnionego do badania i przeglądu sprawozdania finansowego Skarbiec TFI S.A. za 2 kolejne lata obrotowe począwszy od 1.01.2020 r.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-06-16Anna MilewskaPrezes Zarządu
2020-06-16Marek WędrychowskiCzłonek Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »