Reklama

KRUK (KRU): Wybór KRUK Romania na partnera operacyjnego w projekcie inwestycyjnym - raport 52

Raport bieżący nr 52/2015

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd KRUK S.A. (Emitent) informuje, że w dniu 31 lipca 2015 r powziął informację o dokonaniu, przez International Finance Corporation z siedzibą w Waszyngtonie, USA (IFC), wyboru spółki zależnej od Emitenta, KRUK Romania S.R.L. na partnera operacyjnego w potencjalnym projekcie inwestycyjnym polegającym na utworzeniu SPV przy udziale innych podmiotów, w celu podjęcia negocjacji zmierzających do zakupu niezabezpieczonych wierzytelności detalicznych (Projekt). Szacowany przez Emitenta nakład inwestycyjny, w przypadku dojścia do skutku Projektu, przekracza 10% przychodów ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Emitenta za okres ostatnich czterech kwartałów obrotowych.

Reklama

Zarząd Emitenta, osobnym raportem bieżącym, niezwłocznie poinformuje o wyniku negocjacji oraz zawarciu umowy znaczącej.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-07-31Urszula OkarmaCzłonek Zarządu
2015-07-31Iwona SłomskaCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »