KREDYTIN (KRI): Wybór oferty Kredyt Inkaso S.A. na zakup pakietów wierzytelności od podmiotów z Grupy TP S.A. - raport 10

Raport bieżący nr 10/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Kredyt Inkaso S.A. w Zamościu (Emitent) informuje, że powziął wiadomość o wyborze swojej oferty na zakup pakietów wierzytelności oferowanych do sprzedaży przez PTK Centertel sp. z o.o. i Telekomunikację Polską S.A. Przedmiotem oferty Kredyt Inkaso S.A. jest zakup sześciu pakietów wierzytelności o łącznej wartości nominalnej 66,27 mln zł. Zgodnie z informacją uzyskaną od zbywcy wierzytelności do zakończenia procesu sprzedaży wymagane jest złożenie podpisów na dokumentach przenoszących wierzytelności przez uprawnione osoby.

Reklama

Szczegółowe warunki złożonej oferty nie odbiegają od stosowanych w tego typu transakcjach. Składanie ofert i zawieranie umów zakupu pakietów wierzytelności jest standardową usługą świadczoną przez Emitenta w ramach podstawowej działalności.
Artur Górnik - Prezes Zarządu

Emitent
Dowiedz się więcej na temat: zakup | Raport bieżący | Zamość | Kredyt Inkaso SA | kredyt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »