Reklama

GETBACK (GBK): Wybór oferty nabycia wierzytelności w Hiszpanii złożonej przez podmiot z Grupy Kapitałowej GetBack. - raport 131

Raport bieżący nr 131/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Getback S.A. ("GetBack") informuje w dniu dzisiejszym o powzięciu informacji, że w dniu 15 listopada 2017 r. podmiot z Grupy Kapitałowej GetBack otrzymał informację, że w ramach organizowanego przez bank z siedzibą na terytorium Hiszpanii ("Bank”) przetargu na nabycie portfeli wierzytelności o łącznej wartości nominalnej 637 mln EUR tj. 2,7 mld PLN, Bank wybrał ofertę złożoną przez podmiot z Grupy Kapitałowej GetBack jako ofertę najbardziej przez Bank preferowaną. Cena zaoferowana przez podmiot z Grupy Kapitałowej GetBack jest ceną rynkową dla tego rodzaju aktywów i nie odbiega od porównywalnych cen dla transakcji tego typu. Zgodnie z warunkami postępowania przetargowego nabycie wierzytelności nastąpi po uzgodnieniu satysfakcjonujących dla obu stron postanowień umowy. Emitent, osobnym raportem, niezwłocznie poinformuje o ewentualnych innych istotnych zdarzeniach związanych z przetargiem. Transakcja jest realizacją modelu biznesowego Grupy Kapitałowej GetBack w zakresie zwiększania obecności Grupy w tym rejonie Europy.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-11-16Anna PaczuskaWiceprezes Zarządu
2017-11-16Paweł TrybuchowskiWiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »