Reklama

CUBEITG (CTG): Wybór podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych - raport 4

Raport bieżący nr 4/2014

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd CUBE.ITG S.A. ("Spółka”) informuje, iż w dniu 16 kwietnia 2014 roku Rada Nadzorcza działając na podstawie § 20 ust. 2 pkt o) Statutu Spółki dokonała wyboru biegłego rewidenta do badania sprawozdania finansowego jednostkowego oraz skonsolidowanego Spółki za rok 2014.

Wybranym podmiotem jest Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy – Audyt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kaleńskiej 8. Spółka wpisana jest do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000010785 oraz na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 2558.

Reklama

Wybór ww. podmiotu został dokonany zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami zawodowymi. Rada Nadzorcza zobowiązała Zarząd Spółki do zawarcia umowy z wybranym podmiotem. Umowa zostanie zawarta na czas niezbędny do przeprowadzenia badania sprawozdań finansowych za rok 2014. Zgodnie z najlepszą wiedzą Spółki w okresie co najmniej ostatnich 5 lat Spółka nie korzystała z usług wybranego podmiotu.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-04-17Adam LedaPrezes Zarzadu
2014-04-17Jacek KujawaWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »