Reklama

ADIUVO (ADV): Wybór podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych - raport 1

Raport bieżący nr 1/2016

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Adiuvo Investments S.A. ("Spółka”, "Emitent”) informuje, że w dniu 4 stycznia 2016 roku, Rada Nadzorcza Emitenta zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami zawodowymi oraz na podstawie § 14 ust. 14.7 Statutu Spółki w związku z § 15 ust. 15.2 lit g) Statutu dokonała wyboru podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych.

Wybrany podmiot to BDO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 12, który wpisany jest na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod nr ewidencyjnym 3355 ("Audytor").

Reklama

Umowa pomiędzy Spółką a Audytorem dotyczyć będzie badania sprawozdania finansowego

i skonsolidowanego sprawozdania finansowego Emitenta za 2015 rok oraz przeglądu jednostkowego

i skonsolidowanego sprawozdania finansowego za pierwsze półrocze 2016 roku i zawarta zostanie na czas niezbędny do realizacji powyższych czynności.

Spółka korzystała z usług Audytora w zakresie badania historycznych skonsolidowanych sprawozdań finansowych za 2013 r. i 2014 r. przeprowadzonych na potrzeby prospektu emisyjnego.

Szczegółowa podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt. 19 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych […].


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-01-05MAREK ORŁOWSKIPREZES ZARZĄDUMAREK ORLOWSKI
2016-01-05ANNA ARANOWSKA-BABLOKCZŁONEK ZARZĄDUANNA ARANOWSKA-BABLOK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »